(58) 620-23-61 klub@jkmgryf.pl
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Klub z tradycjami założony w 1928 roku
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Szkolenia żeglarskie i motorowodne z egzaminem
JACHT KLUB MORSKI GRYF
Dołącz do nas!

O KLUBIE

1
Istniejemy od 1928 roku i należymy do najstarszych klubów żeglarskich w Polsce. Do naszego klubu należeli m.in. J. Sieradzki, L. Teliga i Z. Puchalski.
2
Żeglarstwo to dla nas nie tylko sport, czy rekreacja. Wierzymy, że niesie ze sobą znacznie więcej. Poznaj wartości i cele, które nam przyświecają.
3
Znajdziesz tu skład osobowy władz klubu oraz jego status. A jeśli jeszcze nie jesteś klubowiczem – dowiesz się, jak wstąpić w nasze szeregi!

AKTUALNOŚCI

16Paź
Zapraszamy na uroczystość zamknięcia sezonu żeglarskiego 2018 w JKM Gryf 
In

    Zarząd JKM "Gryf" w Gdyni ma zaszczyt zaprosić na uroczystość zamknięcia sezonu żeglarskiego w JKM Gryf oraz motorowodnego w Okręgu…

więcej
18Lip
Jubileuszowa wystawa JKM Gryf zagościła w siedzibie PZŻ
In

W siedzibie Polskiego Związku Żeglarskiego prezentowana jest jubileuszowa wystawa związana z obchodami 90-lecia Jacht Klubu Gryf. Wystawa, oparta…

więcej
16Lip
Najlepsi polscy samotnicy znów zmierzyli się w regatach single-handed
In

  Regaty Samotników – Memoriał Leonida Teligi, w tym roku, dodatkowo, dla jachtów ze świadectwem ORC Inernational, były…

więcej

WSPOMNIENIA

JKM „Gryf” to jachty i ludzie. Od początku istnienia „Gryfowiakom” zależało na tym, by rozwijać polskie żeglarstwo nie tylko w wymiarze sportowo-wyczynowym. Równie ważne było towarzystwo, w którym nad tym pracowano oraz wspólna integracja Klubowiczów. 90 minionych lat Klubu to nie tylko suche fakty historyczne i wyczyny sportowe, to przede wszystkim setki wspaniałych i inspirujących wspomnień dawnych i obecnych członków „Gryfu”. Zapraszamy do lektury.

do nabycia w klubie

pl_PLPolski
en_GBEnglish (UK) pl_PLPolski